Tablodan Seçtiğiniz Sayılar İle Hazır Seçim Nasıl Yapılır? - SAYISAL LOTO 6/49 CUMARTESİ SAYISAL LOTO 6/49 CUMARTESİ: Tablodan Seçtiğiniz Sayılar İle Hazır Seçim Nasıl Yapılır?

Blogda arama-tarama

26 Şubat 2016 Cuma

Tablodan Seçtiğiniz Sayılar İle Hazır Seçim Nasıl Yapılır?

22/06/2016
Bugünkü blogumuzda bültenlerimizin başlangıcında verdiğimiz tablodan seçtiğiniz sayıların özelliklerini anlamlandıracak şablon hakkında bilgi vereceğiz. Aşağıda örneğini vereceğimiz tablo üzerinden yazımızı inceleyebilirsiniz.

SAYISAL LOTO ÖRNEK TABLOSU
ON NUMARA ÖRNEK TABLOSU
İzleyenlerimizden istedikleri parametreleri bir araya getirerek, istedikleri sayıları oluşturmada zorluk çektikleri konusunda mailler geliyor.
Bu zorluğu aşmak için şöyle bir yöntem izleyeceğiz. 
Diğer sayısal oyunlarındaki bültenlerimizde çok kez yazdığımız bir konu vardı. Oluşturduğumuz excel dosyası ile istenilen sayıları ilgili parametrelerin özelliklerine göre filtreleyerek istediğiniz grup, derece, ve diğer parametrelere seçimlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 

Bu blogumuzda bu dosyanın bir örneğini ve çalışma şeklini vereceğiz. 

Aşama aşama yapılması gereken işlemleri açıkladıktan sonra sizden sadece istediğiniz sayıları belirli bir adette seçmenizi isteyeceğiz. Bu sayılar ile blogumuzda verdiğimiz programlar aracılığı ile kolonlar hazırlayacağız. Bize gönderdiğiniz sayıları excel dosyasında yerlerine koyarak özelliklerine göre ayıracağız. Dosyamızın son halini hazırladıktan sonra size mail ile göndereceğiz. 

Bu aşamadan sonra yapmanız gereken işlemleri dosyayı nasıl kullanmanız gerektiğini hem buradan hem de dosyanın içinde anlatacağız.  
Çok kolay bir şekilde istediğiniz parametrelere göre sayıları filtreleyerek kolonlar elde edecek ve bu kolonlar ile kuponlarınızı düzenleyebileceksiniz. 

Bunun dışında bu zamana kadar blogumuzda vermediğimiz çıkan sayıların toplamları ve değişim aralığı gibi parametreleri de bu dosyada hizmetinize sunacağız. Tavsiye ettiğimiz sayı toplamları ve değişim aralığı değerlerini kullanarak büyük ikramiye kazanma ihtimaliniz artacaktır.  

Yukarıda sözlü olarak işlemleri anlattıktan sonra aşağıda ise madde madde anlatarak özetlemeye çalışacağız. 

 1. Haftalık bültenlerimizin başlangıcında verdiğimiz tablomuzdan çıkabileceğini tahmin ettiğiniz gruplara yakın uygun derece düzenleri olan belirli bir sayıda rakam seçeceksiniz. Bu sayıların kaç adet olması gerektiğini belirteceğiz. Tablodan nasıl bir seçim yapmanız gerektiğini bültenlerimizde anlatmıştık. Burada farklı olarak haftalık bültenlerimizde verdiğimiz ilk 10 grup düzenine yakın olacak şekilde grup düzenlerini belirleyiniz. Örneğin baktığınızda bu grup düzenlerinde hiç 1. gruptan sayı seçmeniz gerekmiyor veya 2.'den vd. kafadan bunları elemiş oluyorsunuz. Belirttiğimiz şekillerde belirli adette sayılarınızı seçiyorsunuz. 
 2. Bu sayıların derece düzenlerini dengeli bir şekilde seçmeniz gerekiyor sayıların tamamının dereceleri ne en üst sınırlarda ne de en alt sınırlarda olmalıdır. Dengeli bir şekilde derecelerini dağıtmalısınız.
 3. Bu sayıları seçtikten sonra belirttiğimiz mail adresine bize mail atınız. 
 4. Biz size bu sayıları linkini verdiğimiz programda kodlayarak kolonlarınızı elde edeceğiz. 
 5. Bu kolonları excel dosyamıza yerleştireceğiz. 
 6. Gereken bütün ayarlamaları yapıp son haline getirdikten sonra size göndereceğiz. 
 7. İsterseniz bizim tablolarımızda verdiğimiz grup ve derece düzenleri ile filtreleme yaparak çıkan kolonların tamamını isterseniz bir tanesini veya bir kısmını oynayabilirsiniz. 
 8. Benzersiz kolon sistemine göre her grup düzeninden bir tane kolon düzenleyiniz. Bu sayede kazanma ihtimaliniz %100 olacaktır. Bu grup düzeni ve derece düzeni sabit olarak düzenlediğini ikinci bir kolon kazanma ihtimalinizi azaltacak %0'a kadar düşürecektir.
 9. Amacımız kazanmanızı sağlamak olduğu için bütün olumsuz durumlar hakkında bilgiler vereceğiz.
 10. Excel kullanmayı bilen bir kimse dosyanın nasıl çalıştığını hemen kavrayacaktır. Bilmeyenler için ise nasıl kullanıldığı tarif edilecektir. 
 11. Bu dosya blogumuz için yaptığımız bütün çalışmaların sonucudur. 
 12. Dosyamızı belirli bir süre ücretsiz vereceğiz. 
 13. Talebin belirli bir seviyeye ulaşması durumunda dosyamızı izleyenlerimize ücretli olarak göndereceğiz. 
 14. Gönül ister ki bu hizmeti sürekli bedelsiz verelim fakat bedelsiz vermemiz durumunda ise büyük bir talep olacak ve bu talebe cevap vermekte zorlanacağız. Bu yığılmanın önüne geçmek için sembolik miktarda bir ücret talep edeceğiz.
 15. Bu sistemin çalışması için uzun uzun uyulması gereken kurallara ihtiyaç bulunmamaktadır. 
 16. Sadece yukarıda bahsettiğimiz şekillerde yönergeleri izleyerek isteğiniz doğrultusunda kolonlarınızı kendiniz düzenleyeceksiniz. 
 17. Çok büyük adetlerde kolon düzenlemeyeceğiniz için kolonlarınızı filtreledikten sonra el ile kalemle işaretleyerek düzenleyebilirsiniz. 
Bu dosya sadece örnek olması açısından blogumuzda duracaktır.

Bu dosya her hafta tablomuzdaki bilgilerin güncellenmesi ve sizin seçeceğiniz sayıların sürekli değişmesi nedeni ile tek kullanımlıktır. 
Kolon düzenlemek istediğiniz oyun ile ilgili sayılarınızı her seferinde bize göndermelisiniz. 
Biz dosyanızı hazırladıktan sonra size göndereceğiz. Bu dosyayı sadece o hafta çekilişi yapılacak haftaya istinaden kullanabileceksiniz. Sonraki haftalarda aynı dosya işe yaramayacaktır. 

Sonraki hafta aynı dosyayı kullanmak isterseniz şu durum ile karşılaşacaksınız. 
Bir sonraki hafta bütün sayıların dereceleri değişeceği için sayılar tam karşılığını bulmayacaktır. 
Örneğin geçen hafta derecesini seçtiğiniz 1221 düzeni sonraki haftada 2112 olarak gelebilir.
Bu nedenle bültenlerimizin tamamı yayınlandıktan sonra çekiliş yapılıncaya kadar geçerlidir.
Size gönderdiğimiz dosya da yine aynı şekilde çekiliş yapılıncaya kadar geçerlidir. 
Çünkü ertesi hafta sayıların bütün özellikleri değişmekte yeni şekiller almaktadır. 
Bu düzenleri oluşturup sonraki haftaya her seferinde hazırlık yapmaktayız. 

Sayısal loto blogumuza bahsettiğimiz dosya başlıkların olduğu sekmeye eklenmiştir.
Dosya şekil olarak böyle olacaktır. İlk zamanlarda izleyenlerimizden seçim yapmaları gereken sayıların adetini 15 olarak belirlemelerini isteyeceğiz.

Belirttiğimiz sistem sadece süper loto için çalışmamaktadır. Sayın Talat bey onun için bir program yazmadığı için süper loto için bu düzeni uygulayamıyoruz. İlerde kendisinden müsadesini alabilirsek biz yazma işini yapabiliriz. Süper loto içinde bir kolon hazırlama programı gerek Talat bey'in yazması durumunda gerek başka kanallardan elde etmemiz durumunda onu da ekleyeceğiz.

Şu anda kolon üretebildiğimiz oyunlar:
On numara,
Şans topu,
Sayısal loto,
oyunlarıdır.

Dosyanın içeriği ile ilgili bir kaç konuya da değinmek isteriz.
Örneğin kolon oluşturulmasını istediğiniz sayılar normal olmayan grup düzenlerini oluşturabilir. Bu grup düzenleri için ne yapacağınız konusunda blogumuz ayrıntılı bilgi vermektedir.
Bu grup düzenlerini kendi tercihlerinizin dışında tutacak veya kendi seçiminizi doğrultusunda tercih yapabileceksiniz. Bunun dışında hiç çıkma ihtimali olmayan grup düzenlerine kolon düzenlemek kuyuya taş atmaktan farksız olacaktır. Parayı sokağa atmak istemeyeceğimiz nedeni ile en isabetli düzenler ile ilgileneceğiz.

Blogumuzda verdiğimiz hizmet ile çok önemli bir adım attığımız düşüncesindeyiz.
Bu tablomuz en basit bir tablodur. Blogumuzun başlangıcında bulunan anlaşılması zor olan tabloyu bu dosyada bulunan özet veriler ile kullanılabilir hale getiriyoruz.

İzleyenlerimizin şöyle bir taleplerine de cevap verebiliriz. İzleyenlerimiz kolonlarını kendileri çeşitli şekillerde düzenleyip bizden bu kolonların tablodaki gibi özelliklerinin çözülmesini isteyebilirler.
Bize excelde bizim verdiğimiz gibi göndermeleri durumunda gönderdikleri kolonların dosyamızda bulunan özelliklere göre analizleri yapılmış şekilde gönderebiliriz.
Gönderdikleri kolonların benzersiz kolon olup olmadığını dosyamızda görebileceklerdir.

Tablomuzdan grup ve derece düzenlerini dikkate alarak sayı seçebilir özgür kolonlar oluşturabilirler.
Bir kolonun karakterinin ne olduğunu anlamanın bütün özelliklerini bir arada görmenin en kolay yolu bu dosya ile yapılmaktadır.
Örneğin;
Bir kolonun aynı anda grup düzeni, derece düzeni, asal düzeni, tek-çift düzeni gibi bir çok parametreyi öğrenebilmek için nerede ise bir A4 kağıdını doldurmanız gerekir.
Bu dosyamız bu işi kolaylıkla çözmektedir. İstenilen kolonların analizlerini yapmaktadır.

Şablonun aynısı on numara içinde düzenlenmiştir. Örnek şablonlar anasayfa ve sayısal loto sayfalarına eklenmiştir. On numara bloguna da dosya eklenmiştir.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

FİHRİST-Blogdaki Konular

%100 çıkacaktır (54) 1-38-77-86 adet grup düzeni (1) 1.devir (1) 10-41-66-86 adet grup düzeni (1) 10-48-66-86 adet grup düzeni (1) 10-48-68-87 adet grup düzeni (1) 13 sayısı çıkacaktır tahmini ile çıkmıştır (1) 15 temmuz darbe girişimi (1) 18 yaşından küçükler (1) 19-26. sıradan çıkan grup düzeni (1) 2-2. sıradan çıkan grup düzeni (1) 2-38-77-86 adet grup düzeni (1) 2-4 kombinasyonu ile çıktı (1) 2. sıradaki derece düzeni (1) 2.devir (1) 2.sıra düzeni (1) 21.sıradan çıkan grup düzeni (1) 22. sıradaki derece düzeni (1) 23-41. sıradan çıkan grup düzeni (1) 231. sıradaki derece düzeni (1) 3-3 kombinasyonu (1) 3-47-64-86 adet grup düzeni (1) 3-47-67-86 adet grup düzeni (1) 3-48-69-87 adet grup düzeni (2) 4-2 kombinasyonu (1) 4-35-77-85 adet grup düzeni (1) 4-36-77-85 adet grup düzeni (1) 4-46-68-86 adet grup düzeni (1) 4-47-64-86 adet grup düzeni (1) 4-52-66-86 adet grup düzeni (1) 5-44-67-86 adet grup düzeni (1) 5-45-69-87 adet grup düzeni (1) 5-47-68-87 adet grup düzeni (1) 5-49-66-86 adet grup düzeni (1) 5-51-68-87 adet grup düzeni (1) 54. sıradan çıkan grup düzeni (1) 6-32-77-85 adet grup düzeni (1) 6-37-77-86 adet grup düzeni (1) 6-44-67-86 adet grup düzeni (1) 6-47-67-86 adet grup düzeni (1) 61. sıradan çıkan grup düzeni (1) 7-37-77-86 adet grup düzeni (1) 7-44-64-86 adet grup düzeni (1) 7-45-65-86 adet grup düzeni (1) 7-48-69-87 adet grup düzeni (1) 8 satır (1) 8-46-70-87 adet grup düzeni (1) 8-48-67-86 adet grup düzeni (1) 85. sıradaki derece düzeni (1) 9-51-67-86 adet grup düzeni (1) 9. sıradaki grup düzeni (1) Aile içi cinsel ilişkiler (1) Akıl insana sermaye (1) Ali İmran 190. ayet (1) Amatör oyuncu (1) Ankara/Yenimahalle (1) Ardahan (1) Ardışık zorluk sıralaması (1) Aritmetik tuşlama (1) Artık kaybetmeyeceksiniz (1) Beklenen mutluluk (1) Benzersiz kolon (4) Bilgi kimsenin tekelinde değildir (1) Bilim felsefe ilişkisi (1) Bilimin yönü (1) Birunî (1) Blogumuz ne iş yapmaktadır? (1) Bülten başlangıç yazısı (5) Büyük ikramiye Ağrı/Patnos'a sürgün edildi (1) Çıkacak sayılar tablosu (3) Çıkacak sayılar tablosu revizyon başlangıcı (1) Çıkma eğilimi gösterme (1) Çok kolay yerden gelmesi (1) Deli yürek (1) Demokrasi ile anlatım (1) Demokrasinin sınırları (1) Derece değeri eksilecek sayı (1) Derece dizini nedir? (1) Derece düzeni kullanımı (1) Derece farkları ortalamaları (1) Derece farkları ortalaması yöntemi (3) Derece ortalamaları (1) Derece toplam anlatımı (1) Dereceleri açısından ortalama (1) Derecesi eksilecekten 1 adet çıktı (1) Devir durumu grup düzeni (4) Devlet büyüğü (1) Devretme ihtimali olmayan hafta (1) Doğru soru (1) Düşünce özgürlüğü (1) Eleme yapmak (1) En yüksek derece değerine göre seçim modeli (1) Endeksleme yöntemi (1) Endeksleme yöntemi tanımı (1) Enflasyon nedir? (1) Enflasyon ve işsizlik arasındaki korelasyon (1) Enflasyonu arttıran etkenler nelerdir? (1) Evrensel bilgi (1) Evrim (1) Excel şablon kullanım anlatımı (1) Facebook grubu planı (1) Fatmagül'ün suçu ne? (1) Fuat Özdemir (1) gauss eğrisi (1) Gavur (1) Gavura meydan okuyabilen müslümana Türk denir (1) Gavurda akıl olsa müslüman olur müslümanda akıl olsa gavurun icat ettiği bilimin peşinden gitmezdi (1) Gölde denizde okyanusta avlanmak birbiriyle kıyaslanmaz (1) Grup düzeni çalışma değerlendirmesi (1) Grup düzeni kullanımı (2) Grup düzeni zorluk seviyesi (1) Grup ve sıra düzeni arasında uyum (1) Hayat çizgisi (1) Hedef ile strateji (1) Hikmet (1) Hizmet kusuru (1) İhtimal derecesi (1) İki insanı bir arada tutan şey nedir? (1) İleriyi görmek (1) İlk bültenimiz (1) İnsanın ölümsüz olması (1) İstenilen kişiye çıkartılıyor mu? (1) İstikrar (1) İşin özü (1) İşsizlik nedir? (1) İzleyenlerden gelen kuponlar (1) Kadın için hayat nasıldır? (1) Kalem kılıçtan keskindir (1) Kaynatasızlar (1) Kompozit sayılar (4) Korelasyon (1) Malumat furuşluk derlemesi (1) Materyalist insanı (1) Modern insan (1) Muhasebe işlemi (1) Mustafa Kemal Atatürk (1) Nusr'et'e hakaret (1) Olasılıklar çemberi (2) Olasılıklar çemberinin hareketlenmesi (1) Optimum endeksleme (1) Ortak akıl oluşturmak (1) Özel yorum (1) Özgürlük çemberi (1) paralel devlet yapılanması (1) Profesyonel oyuncular (1) Profesyonel sayısal oyuncular (1) Rekabette kamu yararı vardır (1) Riske girmemek (1) Sandalyeden düşen noter amca (1) Sayıları derecelerine göre seçme (1) Sayısal loto giriş 101 (1) Sayısalcı (1) Sayısalcı programlarının kullanımı (1) Sebep sonuç ilişkisi (1) Seçilebilecek sayılar anlatım (1) Sevgi (1) Sıra düzeni anlatımı (1) Sokak hayvanları bakıcısı (1) Sonuç değerlendirmesi (27) Sözelci (1) Sözleşmeli personel (1) süper loto tecrübesi (1) Şanslı sayı anlatım (1) Şanslı sayılar tablosu (1) Tabloya göre grup düzeni seçimi (1) Tahmin değerlendirmesi (49) Taşı parçalayan suyun gücü değil devamlılığıdır (3) Tembellik hakkı (1) Ters orantı (1) Ulu Önder (1) Ülke kalkınması (1) Vakit oldukça (1) Varsayım ile anlatım (2) Yeni düzen (3) Yeni düzen değerlendirmesi (1) Yeni parametrenin kullanıldığı ilk hafta (1) Yeni sıra düzeni parametresi (1) Yeni yöntem (1) Yığılma olması (1) Yöntem ve sistem belirleme (1) Yunus Emre (1) Zamana tabî olmak (1) Zamanında yayınlanmayan bülten (2)
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.